Dział techniczny TOP-GYM

Oferujemy naszym klientom wyjątkowo szeroki zakres usług serwisowych. Poza standardowymi jak : dostawa i profesjonalna instalacja nowych i regenerowanych urządzeń, naprawa w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, proponujemy wiele usług i rozwiązań niestandardowych dzięki rozbudowanemu zapleczu logistyczno-serwisowemu.

Firma TOP-GYM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Adres:

ul. Stanisława Staszica 7
55-011 Siechnice

Godziny otwarcia:

Pn.- Pt.: 8:00-16:00
So.- Nd.: nieczynne

NIP:

8992580713


Regon:

020366464

Dział techniczny

Dział techniczny

Piotr Mastalarz

Kierownik Serwisu

tel.71 738 36 04 p.mastalarz@top-gym.pl
Robert Nietrybowski

Kierownik Działu Kompletacji i Regeneracji

r.nietrybowski@top-gym.pl
Jerzy Sekulski

Kierownik Lakierni

j.sekulski@top-gym.pl
Krzysztof Skorupa

Kierownik Warsztatu

k.skorupa@top-gym.pl

Dział Logistyki

Dział Logistyki

Jacek Jankowski

Kierownik działu administracji

j.jankowski@top-gym.pl

Dział handlowy

Dział handlowy

Agnieszka Bajer - Ciszewska

Specjalista ds. Peak Pilates

tel.+48 500 041 462 ciszewska@peakpilates.pl

Cała Polska

Akceptuję →